کابینت سازی در اصفهان

ساخت وبلاگ
چکیده : کابینت سازی در اصفهان از اهمیت ویژه و حساسیت های بسیاری برخوردار است به طور مثال برای ساخ... با عنوان : کابینت سازی در اصفهان بخوانید :

کابینت سازی در اصفهان از اهمیت ویژه و حساسیت های بسیاری برخوردار است  به طور مثال برای ساخت کابینت MDF اصفهان  تمام اجزا تشکیل دهنده بسیار مهم می باشد. ما برای ساخت بدنه از بهترین MDF  استفاده می کنیم که این mdf ها با مغزی خارجی و روکش خارجی است که معمولا در ایران روکش می شود و به دست ما می رسد. ما هم برای اینکه مرغوبیت برایمان خیلی مهم است از بهترین شرکت ها خریداری می کنیم.اگر درب ها ی کابینت  از جنس ایرانی باشد معمولا از دو شرکت معتبر پاک چوب یا چهلستون که مدت هاست با آن ها کار کرده ایم و از جنس mdf  آن ها مطمئن هستیم استفاده می کنیم. دلیل استفاده از محصولات این دو شرکت ذکر شده این است که ما چند سال است آن را تست کرده ایم و از نظر مرغوبیت عالی است و همچنین تنوع رنگ زیادی دارد.

برای جنس درب های کابینت آشپزخانه در اصفهانبه سلیقه ی مشتری می توانیم از mdf  ترک یا هر کدام از ام دی اف های خارجی که مد نظر مشتری است استفاده کنیم. جنس صفحه کابینت از mdf  با روکش Hdl   است که معمولا ما به خاطر مرغوب بودن آن از صفحه های کارخانه ای استفاده می کنیم.

صفحه های کارخانه ای به قطر 2/3 یا 5 یا 7 سانتی است که همه بستگی به سلیقه ی مشتری دارد بعضی از مشتریان دوست دارند که صفحه ی کابینتشان دقیقا با رنگ درب ها شبیه به هم باشد برای همین از صفحه ی دوبل استفاده می کنند.ما ما صفحه ی دوبل را پیشنهاد نمی کنیم و  روی صفحه فابریک کارخانه ایی تاکید می کنیم.بارزترين مشخصه ساخت کابينت کلاسيک در اصفهان خلق فضاي صميمي و نوستالژيک آشپزخانه است به اين صورت که نهايتا آشپزخانه اي تمام چوب را براي شما تداعي ميکند.

 

...
نویسنده : maede بازدید : 14 تاريخ : شنبه 9 دی 1396 ساعت: 16:28