راهنمای انتخاب دستگیره برای کابینت

ساخت وبلاگ
چکیده : در کارخانه های کابینت سازی در اصفهان دستگیره ها در انواع و اقسام طرح ها ، رنگ ... با عنوان : راهنمای انتخاب دستگیره برای کابینت بخوانید :

 در کارخانه  های کابینت سازی در اصفهان دستگیره ها در انواع و اقسام طرح ها ، رنگ ها ، جنس ها وجود دارند که برای کابینت آشپزخانه در اصفهان به کار گرفته می شود .. شما باید دستگیره ای را انتخاب کنید که با طراحی کابینت های شما و سایر عوامل مثل نور یا دکور کلی فضا سازگار باشد. طراحان آن ها را در دو دسته ی کلی قرار میدهند:

  • سبک سنتی: دستگیره های قدیمی که بیشتر دارای ویژگی های معمارانه و تاریخی هستند. این نوع از دستگیره ها را اغلب در طراحی کلاسیک یا کابینت های سبک سنتی به کار میبرند.
  • سبک معاصر: این دستگیره ها دارای خطوط براق ، زاویه های تیز و بیشتر ویژگی های هنری هستند و اغلب از جنس فولاد و نیکل و کروم هستند تا مدرن به نظر برسند
  • نکاتی که شما را در انتخاب راهنمایی میکند:

    دستگیره ای انتخاب کنید که در تضاد و کنتراست با کابینت شما باشد. به عنوان مثال برای کابینت با چوب تیره از دستگیره های از جنس برنج ، فولاد ضد زنگ ، کروم یا نیکل استفاده کنید. کابینت های رنگ روشن زمینه ای عالی برای دستگیره هایی از جنس برنز یا مس است. دستگیره های فلزی که جلا شده اند با طراحی معاصر یا سنتی مطابق میکند. در یک آشپزخانه ی ظریف و مجلل برای یک طرح مدرن از دستگیره های شیشه ای که در طرح های مختلف و براق موجود است ، میتوانید استفاده کنید.

    شکل دستگیره ها بسیار جالب توجه و کاربردی برای درب های کابینت هستند اما اغلب توجه کافی به آن ها نمیشود. برای انتخاب شکل دستگیره ها به راحت بودن آن ها توجه کنید. باید راحت در میان انگشتان شما قرار بگیرند و باز و بسته کردن درب ها آسان باشد.آبنوس کابینت مناسب ترین و ایده آل ترین دستگیره ها را برای ساخت انواع کابینت کلاسیک در اصفهان ،کابینت MDF در اصفهان به کار می گیرد .

...
نویسنده : maede بازدید : 18 تاريخ : پنجشنبه 14 دی 1396 ساعت: 18:58