جنس و متریال کابینت

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
 

در تقسیم بندی کابینت آشپزخانه در اصفهان از نظر جنس و متریال ساخت می توان آن ها را به :کابینت های فلزی ،کابینت MDF در اصفهان ،لترون و کابینت های چوبی تقسیم بندی کرد .

در سال های گذشته برای کابینت سازی در اصفهان  استفاده از کابینت های فلزی بیشتر رایج بود تا اینکه کم کم جای خود را به کابینت های لترون و ام دی اف داد. و امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از دستگاه های برش دقیق CNC باعث تولید کابینت هایی تحت عنوان ممبران شده است. در کابینت های ممبران طر و نقش مد نظر توسط دستگاه CNC روی درب های کابینت برش می خورد و نمای زیبایی به کابینت ها می دهد.

اما استفاده از کابینت های چوبی هم در گذشته و هم امروزه رایج بوده است ولی بدلیل اینکه ساخت و اجرای این کابینت ها در مقایسه با انواع دیگر هزینه بر می باشد، قشر بخصوصی از جامعه به سمت این نوع کابینت ها گرایش دارند. کابینت کلاسیک در اصفهان نیز طرفداران قابل توجهی دارد و هر روزه سبک های جدیدی از آن به بازار عرضه می شود .

نویسنده : maede بازدید : 3 تاريخ : پنجشنبه 14 دی 1396 ساعت: 18:56
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها