معیار های انتخاب کابینت

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
  • اولین معیاری که برای انتخاب کابینت آشپزخانه در اصفهان  اهمیت دارد  و تمامی کارخانه های کابینت سازی در اصفهان به آن توجه می کنند تناسب آن با سبک دکوراسیون داخلی می باشد. چنانچه سبک دکوراسیون ما کلاسیک باشد بایستی انتخاب ما از کابینت های سبک کلاسیک باشد و بلعکس برای دکوراسیون مدرن انتخاب کابینت های ساده و بدون زرق و برق توصیه می شود.
  • هزینه ای که برای چیدمان داخلی آشپزخانه برآورد کرده ایم، شاخص دیگری است که در انتخاب کابینت تاثیر خواهد داشد. برحسب هزینه برآوردی می توان متریال کابینت مد نظر را سفارش داد.
  • شاخص مهم دیگر در انتخاب کابینت، رنگ آن می باشد. معمولا برای آشپزخانه های کوچک سعی می شود از کابینت های با رنگ روشن استفاده شود که فضا را دل باز و بزرگتر نشان دهد. استفاده از کابینت هایی که خط های عمودی روی درب های خود دارند معمولا برای آشپزخانه با سقف کوتاه مناسب می باشد و برای آشپزخانه هایی که ارتفاع زیادی دارند معمولا کابینت های عریض و دارای خطوط افقی روی درب ها توصیه می شود.
  • علاوه بر موارد عنوان شده می توان معیار های دیگری نیز برای انتخاب مناسب کابینت بر شمرد که بر حسب سلیقه می تواند متغیر باشد.
  • ابنوس کابینت علاوه بر ساخت انواع کابینت کلاسیک در اصفهان یکی ازبهترین ها در عرضه کابینت MDF در اصفهان نیز می باشد .
نویسنده : maede بازدید : 3 تاريخ : پنجشنبه 14 دی 1396 ساعت: 18:55
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها