انواع پیچ ها و بولت ها در سقف کاذب کناف:

ساخت وبلاگ
چکیده : ییچ پانل از پیچ TN (نوک تیز) برای اتصال صفحات گچی به سازه های با ضخامت تا 7/0 میلیمتر ا... با عنوان : انواع پیچ ها و بولت ها در سقف کاذب کناف: بخوانید :

ییچ پانل

از پیچ TN (نوک تیز) برای اتصال صفحات گچی به سازه های با ضخامت تا 7/0 میلیمتر استفاده می شود. این پیچ ها در در طول های 25 ،35 ،45 ،55 و 70 میلیمتر عرضه می شوند که بسته به تعداد لایه های صفحات گچی از آنها استفاده می شوند. 

پیچ پانل سرمته دار1

ز پیچ TB (سرمته دار) برای اتصال صفحات گچی به سازه های با ضخامت بیش از 7/0 میلیمتر و کمتر از 25/2 میلیمتر استفاده می شود (توضیح این که مجموع ضخامت لایه های فلزی باید در انتخاب نوع پیچ در نظر گرفته شود. این نوع پیچ ها در طول های 25 ،35 و 45 میلی متر عرضه می شوند.

 

پیچ سازه به سازه LN3.5*9

از پیچ LN (نوک تیز) برای اتصال سازه های فلزی با ضخامت تا 7/0 میلیمتر به یکدیگر استفاده می شود.

 

پیچ سازه به سازه سرمته دار LB3.5*9.5

از پیچ LB (سرمته دار) برای اتصال سازه های فلزی با ضخامت بیش از 7/0 و کمتر از 25/2 میلیمتر به یکدیگر استفاده می شود.

 

پیچ سازه به ساختار خشک کناف

 

از پیچ FN (نوک تیز) برای اتصال سازه های فلزی با ضخامت تا 7/0میلیمتر به ساختار خشک استفاده می شود. ویژگی این نوع پیچ سر تخت آن بوده که اجازه می دهد اتصال خوبی میان سازه و سطح زیرین ایجاد شود. اتصال رانر فوقانی دیوار کناف به سقف کاذب کناف ، از موارد کاربرد پیچ FN است. توجه شود که پیچ FN، به زیر سازی فلزی ساختار خشک متصل می شود (نه به لایه پوششی تنها).پیچ FN در طول های 35 و 65 میلیمتر عرضه می شوند.

 

بولت پروانه ای (جمع شونده) 

برای نصب الحاقاتی نظیر قفسه های آشپزخانه بر روی دیوار های کناف استفاده می شود. این نوع مهارها در دو نوع فلزی و پلاستیکی و در طول های مختلف برای دیوارهای یک و چند لایه تولید می شوند (توجه شود که در هنگام انتخاب مهر ، باید تعداد و ضخامت لایه های پوششی دیوار در نظر گرفته شود).
ظرفیت باربری مهارهای جمع شونده فلزی برای دیوارهای تک لایه و دو لایه به ترتیب 30 و 50 کیلوگرم می باشد.
ظرفیت باربری مهار جمع شونده پلاستیکی برای دیوار های تک لایه و دو لایه به ترتیب 25 و 40 کیلوگرم می باشد.
ظریف رول بولت یکی از بهترین گروه های تولید کننده رول بولت است که انواع رول بولت غلافی، رول بولت پروانه ای ،رول بولت هیلتی را عرضه می کند .
...
نویسنده : maede بازدید : 20 تاريخ : پنجشنبه 14 دی 1396 ساعت: 18:52