نکات طراحی تراکت

ساخت وبلاگ
چکیده : 1. محتوای کوتاه و مفید توجه داشته باشید اندازه کاغذی که می خواهید در آن تراک... با عنوان : نکات طراحی تراکت بخوانید :

1.    محتوای کوتاه و مفید
توجه داشته باشید اندازه کاغذی که می خواهید در آن تراکت خود را طراحی کنید، کوچک و محدود بوده به همین دلیل؛ محتوای خود را خلاصه و مفید انتخاب کنید. درج محتوای غیرضروری و غیرمفید باعث سردرگمی مخاطبان هدف خواهد شد. محتوای خود را کوتاه و مفید بنویسید و فقط نکات مهم را درج کنید.

2.    تقسیم بندی تراکت به چند بخش
ظاهر متن بر مخاطب هدف تاثیرگذار است.پاراگراف های بلند در نگاه اول، باعث خواهد شد تا مخاطب هدف نسبت به مطالعه آنها رغبتی از خود نشان ندهد. فضای سفیدی که در اطراف عناصر طراحی وجود دارد، کمک می کند تا از میزان خستگی چشمی مخاطب کاسته شود. به خصوص در مورد تراکت های تبلیغاتی، آنرا به چند بخش تقسیم کنید و برای آن عنوانی را نیز مدنظر داشته باشید تا زیبا به نظر برسد.

3.    استفاده از بولت و اینفوگرافیک
در راستای خلاصه سازی محتوا، می توانید با بولت و نمودارهایی، این کار را انجام دهید.با این کار، مخاطبان هدف می توانند اطلاعات درج شده را خیلی راحت متوجه شوند.

4. ترغیب مخاطب نسبت به انجام عمل
دعوت به انجام عمل، مهم ترین بخش تراکت شماست. زمانی که مخاطب، پیام تبلیغاتی شما را مطالعه کرد، باید بالافاصله کارهای مورد نظر شما را انجام دهد.مثلا" یا باید با شما تماس بگیرد یا اینکه سفارش خود را برای شما ارسال نماید.

5.    درج نقشه محل شرکت
آدرس شرکت را هم به صورت آفلاین و هم آنلاین معرفی و ترسیم کنید. در وب سایت، محل شرکت خود را کاملا" دقیق نشان دهید. همین کار باعث خواهد شد تا بسیاری از مخاطبان هدف، تراکت شما را برای مراجعات بعدی، نگهداری کنند.

طراحان دات نت علاوه بر طراحی کاتالوگ در اصفهان و طراحی کارت ویزیت در اصفهان  و چاپ کارت ویزیت در اصفهان،  چاپ تراکت تبلیغاتی را نیز با در نظر گرفتن نکات آن انجام می دهد

 

...
نویسنده : maede بازدید : 15 تاريخ : پنجشنبه 14 دی 1396 ساعت: 18:48