نکات

ساخت وبلاگ
چکیده : سادگی به شما توصیه میکنم کارت خود را ساده و با محتوای لازم طراحی کنید. بنا به نظر کارشناسان... با عنوان : نکات بخوانید :

سادگی

 به شما توصیه میکنم کارت خود را ساده و با محتوای لازم طراحی کنید. بنا به نظر کارشناسان طراحی و چاپ ، در بین کارت ویزیت های مدرن ، کارت های ساده موفقیت بیشتری کسب کرده اند کارت هایی که به نسبت فضای خالی بیشتری دارند و به میزان متناسب هم دارای محتوای نوشتاری هستند. این کارت ها در مقایسه با سایر کارت ویزیت ها متفاوت تر به نظر می رسند و توجه مخاطب را به علت سادگی و زیبایی بیشتر جلب می کنند. همین عامل باعث می شود تا مخاطب کارت های ساده را بهتر به خاطر بسپارد.


از شبکه های اجتماعی غافل نشوید 

اطلاعات تماس مهم ترین قسمت یک کارت ویزیت است. سعی کنید کارت ویزیت شما علاوه بر دارا بودن اطلاعات تماس مانند شماره تلفن ، آدرس ، وب سایت ، ایمیل  و فکس اطلاعات شبکه های اجتماعی را هم در بر بگیرد. البته نیازی نیست تمام شبکه های اجتماعی را روی کارت ویزیتتان بنویسید، سعی کنید شبکه اجتماعی که بیشتر مشتریان شما از آن استفاده می کنند را شناسایی کنید و آدرس همان شبکه اجتماعی را بنویسید و سعی کنید در آن شبکه اجتماعی فعالیت خوبی داشته باشید و مشتریان را راضی نگه دارید. می توانید با ارائه تخفیف یا پیشنهادات ویژه در شبکه های اجتماعی ، مشتریان را ترغیب کنید تا شما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنند.

تصویر خودتان را روی کارت ویزیت چاپ کنید

اگر کسب و کارتان به گونه ایست که شما تنها فرد اصلی کسب و کار هستید می توانید تصویر خود را بر روی کارت چاپ کنید. یا اگر هر یک از کارکنان مجموعه شما ، کارت ویزیت شخصی دارند سعی کنید بر روی این کارت ها در صورت تمایل خود فرد تصویر فرد هم در کنار نام و عنوان شغلی او چاپ شود. این کار به مشتریان شما کمک می کند تا با دیدن کارت ویزیت فرد را به خاطر بیاورند و مجددا خاطراتی از کسب و کار شما در ذهن مشتری مرور شود همچنین افراد با دیدن تصویر افرادی که آنها را دیده اند بر روی کارت ویزیت ، به کارت ویزیت شما اعتماد بیشتری می کنند و کسب و کار شما را به مدت بیشتری به خاطر خواهند داشت.

 

مکن است شما به تازگی کاری را شروع کرده باشید و دوست داشته باشید کارت ویزیت فلزی برای خودتان تهیه کنید و از تمام جهت ها این کارت ویزیت به برندسازی کسب و کار شما در دراز مدت کمک کند و تصمیم کاملا درستی گرفته باشید اما زمانی که وارد حساب و کتاب می شوید متوجه می شوید تهیه ۱۰۰۰ عدد از این کارت برای شما یک میلیون تومان هزینه خواهد داشت این در حالی است که مجموع سرمایه کسب و کار شما در حال حاضر کمتر از ۱۰ میلیون تومان است ، در این شرایط شما باید کاملا واقع گرایانه با خود بیندشید اگر از کارت ویزیت های ارزان تر استفاده کنید چه معایبی وجود خواهد داشت ؟ اگر این کار آسیب جدی به کار شما وارد نمی کند حتما از کارت ویزیت های ارزان تر استفاده کنید. زمانی که شما می توانید با کمتر از ۲۰ هزارتومان ۱۰۰۰ عدد کارت ویزیت چاپ کنید و هیچ تغییر کوتاه مدت و اساسی در کسب و کار شما بوجود نمی آید چرا باید ۵۰ برابر این مقدار هزینه کنید؟ مطمئن باشید یک کارت ویزیت ساده هم می تواند با یک طراحی خوب رسالت خود را انجام دهد. در طراحی کارت ویزیت های ارزان سعی کنید اصل سادگی را رعایت کنید تا کارت شما متفاوت به نظر برسد.طراحان دات نت علاوه بر چاپ تراکت تبلیغاتی و طراحی کاتالوگ در اصفهان ،طراحی کارت ویزیت در اصفهان و چاپ کارت ویزیت در اصفهان را نیز به نحو احسن انجام می دهد

...
نویسنده : maede بازدید : 16 تاريخ : پنجشنبه 14 دی 1396 ساعت: 18:46