انکر بولت

ساخت وبلاگ
چکیده : در پروژه‌های ساختمانی، انکر بولت ( رول بولت )‌ها به منظور نصب صفحه ( Plate )‌های... با عنوان : انکر بولت بخوانید :

در پروژه‌های ساختمانی، انکر بولت ( رول بولت )‌ها به منظور نصب صفحه ( Plate )‌های فلزی با ابعاد و ضخامت‌های مختلف به سطحوح ( Base Material ) از جنس بتن سخت شده، سنگ، آجر و … مورد استفاده قرار می‌گیرند. 

این صفحه‌ها امکان اتصال و جوشکاری قطعات فلزی مختلف به سازه بتنی به منظور اجرای انواع نماهای خشک و کامپوزیت، اجرای ساپورت‌های تأسیسات مکانیکی و الکتریکی، نصب تجهیزات و ماشین آلات و … را فراهم می‌کند. اما آن چه در این میان اهمیت دارد، انتخاب انکر بولت مناسب با توجه به نوع عملکرد، سایز، ظرفیت باربری و محدودیت‌های نصب می‌باشد.

انکر بولت‌ها از لحاظ نوع و عملکرد به دو دسته مکانیکی و شیمیایی طبقه بندی می‌شوندشرکت ظریف رول بولت  با توسعه روابط و با پشتوانه نیروی کار متخصص مفتخر است با عرضه انواع رول بولت و پیچ های دوسر دنده و پیچ های اتاقی و انواع پین همراهی با شما مشتریان عزیز را داشته باشدو یکی از بهترین های تولید کننده رول بولت در اصفهان باشد .لازم به ذکر است که ظریف  رول بولت تولید کننده انواع رول بولت غلافی ،رول بولت پروانه ای ، رول بولت هیلتی است .

 

 

 

 

 

...
نویسنده : maede بازدید : 20 تاريخ : پنجشنبه 14 دی 1396 ساعت: 18:42