کابینت کلاسیک چیست؟

ساخت وبلاگ
چکیده : کابینت کلاسیک در اصفهان از پرطرفدارترین و محبوب ترین نوع کابینت آشپزخانه در اصف... با عنوان : کابینت کلاسیک چیست؟ بخوانید :

کابینت کلاسیک  در اصفهان از پرطرفدارترین و محبوب ترین نوع کابینت آشپزخانه در اصفهان میباشد. کابینت کلاسیک به کابینتی گفته میشود که جنس آن از چوب است و درب های آن برجسته و روی آن حکاکی شده است. این نوع کابینت نمایی سلطنتی دارد و روی دستگیره های فلزی آنها نقش و نگاری شده است. استفاده از این کابینت های کلاسیک فضایی نوستالژیک به دکوراسیون منزل میدهد و تداعی کننده ی یک آشپزخانه ی تمام چوب است. این نوع کابینت را هم میتوان در آشپزخانه های کوچک و هم در آشپزخانه های بزرگ تعبیه کرد. نصب این کابینتها به دلیل داشتن عمق و ارتفاع متنوع باعث بهینه سازی فضای آشپزخانه میشود و بهترین استفاده را میتوان از آن فضا نمود.

کابینت کلاسیک سفید

استفاده از رنگ سفید برای کابینت سازی در اصفهان باعث بزرگتر نما دادن فضای آشپزخانه میشود. امروزه استفاده از رنگ سفید در طراحی دکوراسیون داخلی از محبوبیت زیادی برخوردار است.

کابینت کلاسیک رومی

نوع حکاکی روی کابینت های رومی با کابینتهای معمولی متفاوت است. در ساخت کابینت های کلاسیک رومی, از طراحی ستون های بناهای رومی الهام گرفته میشود. نمای کلی این کابینت ها تداعی کننده ی معماری به سبک رومی ست.

کابینت کلاسیک ممبران

کابینت کلاسیک ممبران جدیدترین نوع کابینت های کلاسیک هستند. برخلاف دیگر نمونه های کابینت کلاسیک که حکاکی روی آنها با دست انجام میشود, حکاکی بر روی کابینت ممبران توسط دستگاه های سی ان سی (CNC) صورت میگیرد. به همین دلیل استفاده از این نوع کابینتها در مقایسه با دیگر کابینتهای کلاسیک از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر است. 

از معایبی که کابینت کلاسیک نسبت به کابینت  MDF در اصفهان  دارد مقاوم نبودن آن در برابر رطوبت هوا می باشد .

 

...
نویسنده : maede بازدید : 17 تاريخ : شنبه 9 دی 1396 ساعت: 16:30